| Addiction a întrebat:

Consideri ca ai avut o copilarie fericita? De ce?

Răspuns Câştigător
| M0nique a răspuns:

Eu sincer n-am avut o copilarie fericita.
Parintii mei nu au fost prea bogati, deci au fost nevoiti sa plece in alta tara ca sa lucreze.
Momentan m-am stabilit in Italia, si aici viata mea s-a schimbat complet.
Din punct de vedere economic stau bine, dar nu sunt fericita deloc. Nu prea am prieteni.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, am avut doi părinți care m-au iubit cu adevărat. Acum nu o mai am pe mama care a plecat în lumea celor drepți.
Pa, pa.

| Kristtine a răspuns:

Am avut o copilărie fericită pentru că eu sunt singură la părinţi şi mi s-a dat tot ce am vrut. Am fost răsfăţată, am fost plimbată peste tot. Nu mi.a lipsit nimic!big grin Nu mi-a lipsit nici măcar atenţia părinţilor.