| Ileanaiacob a întrebat:

Copiii rad de mine la scoala pentru ca sunt inteligent si grasut ce sa fac

9 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Fii inteligent, grasut si de gasca. Ca sa nu mai asocieze ei inteligenta cu tocilarii.

| drogh a răspuns:

Ciudat. Dar totusi nu pot sa inteleg un lucru, ai un nume de fata si te consideri,, inteligent''? Ce sex ai pana la urma? Nu de alta, dar sa stiu cum iti dau sfatul.

| andrei1237 a răspuns:

Nu ii baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Râde şi tu de ei că sunt proşti şi slăbănogi.

| MiyakoSaki a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing tare asta

| MiyakoSaki a răspuns (pentru anonim_4396):

Da-i pe "ignore"..indiferanta doare foarte tare, iar daca nu le dai atentie...or sa-i doara laughing

| Octavia1 a răspuns:

Dupa mine daca esti inteligent copii te ignora, dar profesorii te iubesc... Ce sa zic incearca sa vb cu ei, sa devi un pic mai sociabil! Sper ca am fost de ajutor!

| Alinaaa333 a răspuns:

Asta e o situatie intalnita, daca ai macar 2, 3 prieteni la care tii din scoala sau nu, tot ce trebuie sa faci e sa ai incredere in ei si de cei care rad de tine, sa nu iti pese. Pana la urma roata se invarte. E bine ca ai, note bune la scoala si ca stii ce vrei sa faci in viitor. Multi rad pentru ca sunt gelosi. Dupa ce o sa vada ca nu iti pasa de ce zic ei, o sa taca si o sa isi vada de treba lor. Sper ca te-am ajutat.paa

| Kitybush a răspuns:

Nu pune la suflet si incearca sa fi increzator in tine, sa ai o atitudine pozitiva si astfel o sa iti dai seama ca atitudinea si comportamentul te face sa te integrezi mult mai usor. La mine in scoala cea mai populara fata era plinuta si avea numai note de zece si totusi nu era considerata tocilara pentru ca nu avea comportamentul ala.