| anonim_4396 a întrebat:

Copiltembel > la ce va duce cu gandul?
Stiu ca este o intrebare aiurea...
[ Multi au ras x( ]

16 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am in lista de mess pe putin cinci id-uri care contin sintagma copil tembel. Mi se pare cam aiurea.Id trebuie sa exprime ceva.Asta nu exprima nimic.Ba da, pardon.Fiteraised eyebrows

| Silvia a răspuns:

La fratimiu.laughing

nony
| nony a răspuns:

La Samoila rolling eyes

| deejayra a răspuns:

La nickname-ul de pe Hi5 a inca 294190241041 de emokids din Romania

| spyceygirl a răspuns:

rolling on the floorma duce gandu la u baiatcare este rpieten cu mine, dar mai bun prieten cu prietena mea(adica se cunosc de mai mult timp) si ea ii spune "mi fratemo copil tembel". deci al el ma uce gandurolling on the floorchiar mi-ai amintit de el
pe tine? la ce te duce gandul?smugsmugsmug
bafta!

| spyceygirl a răspuns:

Nu prea-mi convine
totusi nu's pe invers (u esti? ststst)
mai bine te gandei la... un copil tembelrolling on the floor)

| spyceygirl a răspuns:

Hey nu inteleg cevalaughing) nony ai zis ca te gandesti la Samoila sitoti au ras... mie imi vine sa rad pentru ca asa se numeste profu me de matelaughing)(no iispunem Samy), dar de ce e amuzant pentru ceilalti? inseamna ceva.maaare confuziee pentru mineelaughing)lumineaza-mawinking

| broscutsaaa a răspuns:

Copil tembel, pierdut borcan zacusca.

| cretzufinish a răspuns:

La un copil tembel laughing Are si alt sens cuvantul?

| Deeiu a răspuns:

Ma duce cu gandu` la tinelaughing

| alina_1192 a răspuns:

Pai la un copil tampit, indiferent, nepasator... cu mintea cam redusa...

| ~ Renata ! - ElectroGirl °•° a răspuns:

Buna happy. la un copil rebel, indiferent, care face tot ceea ce vrea fara sa-i pese de parerea celorlalti happy. Copil Tembel laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Aly_8868 a răspuns:

La un copil care nu gandeste sta in lumea lui si daca vorbeste vorbeste aberatiibig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La u copil nebun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copil cu fiţe.