| anonim_4396 a întrebat:

Corsetul te ajuta sa fii mai putin grasa?

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da te ajuta sa pari mai putin grasawinking :*
si eu port corset crying si am slabit cv de atunci pentru ca ma strange si asa am inceput sa manank si mai putinwinking kiss

| fluturas a răspuns:

Da, depinde si de felul corsetului.

sunt unele care la talie te fac sa arati mai putin grasa dar soldurile thinking ti le skoate in evidentza :pwinking kiss

| AndreeA_4571 a răspuns:

Mai grasa nu, insa te ajuta sa pari mai subtirica deoarece el sta strans... pupici love struck

by me

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Da pentru ca strange!

| anda_1885 a răspuns:

Da, de fapt nu se mai vad straturile de grasime at cand porti ceva pe corp

| rebeca a răspuns:

Intr-adevar, corsetul scoate in evidenta talia, insa in cazul in care o anumita domnisoara este grasa si nu grasuta nu prea ajuta deoarece nu reuseste sa ascunda nimic si doar face sa arate si mai rau.Depinde foarte mult si de modelul corsetuluiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te ajuta sa respiri mai putin. Da dupa ce te dezbraca ala sa faceti si voi nazdravanii...
Macar daca erai naturel, stia de la inceput cum arati, era obisnuit cu ideea, asa, daca ai vrut sa-i pacalesti ochiul..., cred ca-i piere chefu rolling on the floor