| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a întrebat:

Cre se maturizeaza mai repede partea feminina(fetele) sau cea >masculina(baietii)?

Răspuns Câştigător
| emma_6707 a răspuns:

Depinde. atat fetele cat si baietii se pot maturiza prematur, in functie de problemele pe care le au, sau le-au avut... spre exemplu in familie sau la scoala sau pe strada pentru a fi la nivelul celor mari.
oricum in mare parte fetele se maturizeaza mai devreme[s-ar putea sa se intample asta si din cauza ciclului-responsabilitati in plus etc.] dar asta nu inseamna ca toti baietii sunt mai imaturi.

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In general fetelehee hee
Insa mai sunt si exceptiiwinking

| Silvia a răspuns:

Cica fetele...eu cred ca ar fi fost mai bine invers.Imaturilor!laughing

| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

Cica femeia pai buey fratilor va zic eu de ce se spunelaughing...Pentru ca in ziua de azi fetele gandesc mai repede spre sex smugma rog acum nu e vorba numai despre sex dar asa in general decat baieti nu toatestraight face. Dar am vazut asa ca in generaloh go on.Adica deja de la 12-13 ani stiu mult mai multe decat baietichatterbox adica "totul despre sex"laughing... fetelor nu ma injurati si eu sunt fata da unele exagereaza rau de totchatterbox
P. S am spus nu toatebig grin
te'am :*

| Ana213 a răspuns:

Se spune ca fetele da astea is legende.
Cica fetele ar gandi cu 3 ani mai matur ca un baiat ...de ce? cum? nimeni nu stie asa se zice.

| denisa_2911 a răspuns:

Fetele

| Derpina204 a răspuns:

Fecili sunt cu 3 ani mai mature decat baietii. laughing Nu stiu cum de s`a ajuns la concluzia asta. Dar na. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca femeia... dar, daca mai stau mult pe TPU...imi schimb parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Travestitiiwinkingwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mod clar, fetele:]Adica, nu ai vazut km se comportha ei...in schimb noi putem sa observam detalii si chestii mai profunde, mai sentimentalewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fettele... daaa barfitoarele alea? aiurea nu stiu ce experimente s-au facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele gica dar eu nu cred nimic...adica zau de unde au ajuns la concluzia asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Evident primul comment al lui @emma e cel real, logic si adevarat doar prima parte! orice commentariu contrariu e absurd!winking maturitate nu se incadreaza pe sex. fiecare persoana in parte trebuie sa treaca in viata printr-o serie de trairi si intamplari ca sa il intareasca sa devina cum ziceti voi matur.si atunci o sa va dati seama tot ca maturitatea e un ***... uneori trebuie sa fii doar un copil rebel!

| Popescu_8609 a răspuns:

Eu as spune ca baietii. Va dau si un exemplu: Cate fete nu au fost prostite de baietii mai mari ca ele si folosite ca jucarii sexuale? Cate fete au plans ca au dat peste un baiat care doar s-a culcat cu ele si pe urma le-a lasat balta, desi fetele credeau ca el le iubeste? Daca erau mai mature is dadeau singure seama si analizau situatia, nu se aruncau in bratele oricarui baiat atat de usor. Astept opinii.

| cosmin10 a răspuns:

K le mananca in p***awinking