| X a întrebat:

Cred ca doar fetele imi pot raspunde la aceasta intrebare.Deci de unde sa incep.Am iesit cu un prieten pe afara si a mai venit o fata cu noi acel prieten a plecat si am ramas singuri etc si am inceput sa ne intelege.De atunci iesim doar noi doi impreuna afara cu rolele si ne distram asi putea spune o fac sa rada incontinu.Precizez ca doar ea ma cheama pe mine.Chiar imi zicea sa trec pe la ea pe la clasa sa discutam mai multe.Eu nu prea aveam chef si timp sa fac asta dar mai treceam si pe acolo si nu stiu ciudat e ca era agresiva parca i-as fi facut ceva defiecaredata cand ma intalnesc cu ea iar daca ma vede cu vreo colega sau ceva se uita si mai urat la mine.Cand iesim afara totu e ca de parca nu sar fi intamplat nimic.Asta a inceput sa ma enerveze si nici nu o mai bag in seama si pana la urma i zic si ceva. dar vreau sa stiu ce ar putea avea de e asa distanta la scoala iar afara e ca de parca nu sar fi intamplat nimic.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Probabil te place. Oricum ciudat comportamentthinking

| PurpleLadybug a răspuns:

Deja ai o groaza de raspunsuri ca ii place de tine, deci p cine o sa crezi?laughing

| bluesky a răspuns:

Nu vrea sa afle colegi/ele ei ca ii place de tine!

| Lorelai a răspuns:

Ii place de tine si e geloasa! Daca tu nu o placi eu zic sa te indepartezi de ea, de ce sa isi faca iluzii degeaba?

| X explică:

Mie imi spui onutzarolling on the floor e prima care ma pune in ceata de obicei nu stiu vad in ochii cuiva tot ce am nevoie ca sa imi fac o parere dar aici nu stiu cred ca is distras si eulaughing

| IIIx333III a răspuns:

Da...categoric vrea sa fiti prietene si nu cred ca prietenele ei doresc sa aiba altele in afara de ele, ar fi bine sa o ignori sau sa ii spui in fata ca ori te creed prietena mereu, ori nu.

| Miss_8205 a răspuns:

Asa misa intamplat si mie...crede-ma nu glumesc app e posibil sai place de tine thumbs uphee hee

| MissNobody a răspuns:

Se vede ii place de tine.asa fac toate fetele stiu din propria experienta nu te baga in sema pentru ca nu vrea ca lumea sa zica ca te place iar cand sunteti doar voi 2 totul e bine si frumos iar daca se uita urat cand vb cu alta fata inseamna ca e geloasa...eu asa cred.se poate sa exagereze. poate incerci sa ai o discutie cu eawinking succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata te simpatizeaza, te considera un amic. De ce s-ai intorci spatele? Este putin mai baietoasa si ii este drag sa se plimbe, sa vorbeasca cu tine. Ce iti pasa tie de ce zic pitipoancele alea de colege? Eu zic sa tii de ea. Rar mai gasesti o fata dispusa sa se inteleaga atat de bine cu un baiat, chair sa indrazneasca a face primul pas.