| X a întrebat:

andreip intreaba:
Cred ca doar fetele imi pot raspunde la aceasta intrebare.Deci de unde sa incep.Am iesit cu un prieten pe afara si a mai venit o fata cu noi acel prieten a plecat si am ramas singuri etc si am inceput sa ne intelege.De atunci iesim doar noi doi impreuna afara cu rolele si ne distram asi putea spune o fac sa rada incontinu.Precizez ca doar ea ma cheama pe mine.Chiar imi zicea sa trec pe la ea pe la clasa sa discutam mai multe.Eu nu prea aveam chef si timp sa fac asta dar mai treceam si pe acolo si nu stiu ciudat e ca era agresiva parca i-as fi facut ceva defiecaredata cand ma intalnesc cu ea iar daca ma vede cu vreo colega sau ceva se uita si mai urat la mine.Cand iesim afara totu e ca de parca nu sar fi intamplat nimic.Asta a inceput sa ma enerveze si nici nu o mai bag in seama si pana la urma i zic si ceva. dar vreau sa stiu ce ar putea avea de e asa distanta la scoala iar afara e ca de parca nu sar fi intamplat nimic.

Răspuns Câştigător
| ashley26pink a răspuns:

1. Daca te duci la ea la clasa sa vorbesti cu ea, toti colegii din clasa ei vor incepe sa faca misto de ea (de ex. aaa, e iubitelul tau////ce mai face iubitelul tau?). Si toate fetele urasc asta!
2. Daca te vede cu o colega se uita la tine pentru ca e GELOASA! daca se uita normal inseaman ca nu o deranjeaza si nu simte ceva special pentru tine, dar daca se uita urat inseaman ca te place si gelozia isi spune cuvantul.
3. Cea mai bun solutie ar fi :
-sa nu mai iesi cu alte fetewinking
-sa o intrebi daca te place
-sa ii spui ca o placi (daca o placi, desigur)
-sa nu mai vii la clasa ei

Sper ca te-am ajutat
pup:*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| X explică:

Pai am de gand in weekend sa o scot in oras prin parc etc...si am sa deschid si subiectu asta... da vroiam niste idei big grinsa incerc sa inteleg!

| usernamealy a răspuns:

Ca sa nu isi dea seama colegele ei ca dupa aia o intreaba cu int deale deale noastre cine ii tipu ala fain smug_? hai yine. blabla
si casa evite se fac ca nu te agreaza. asta e parerea mea pentru ca si eu am facut asa cu un baiatlaughing))
baftakiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreab`o... crezi ca o sa gasesti clarvazatori pe site sau ce? raised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate cand mergi la ea la clasa vrea ca colegele ei sa creada ca ii faci curte si se da mare lovindu-te si vorbind urat cu tine, iar cand mergeti afara ii ea insasi.
incearca sa ii spui daca ii interesata de tine. iar daca ii spune-i ca nu are nici o sansa la tine deoarece nu-ti place de ea.big grin
a raspuns : o fata tongue