| Nicole1234 a întrebat:

Cred ca o sa am cel mai urat Craciun.Sunt singura acasa, toata lumea pleaca si nu am pe cine sa chem la mine.Ce sa fac ca sa nu stau trista pe canapea?

14 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Dacă e vorba de a nu sta singură pe canapea, lasă - ți o adresă, un număr de telefon și se vor găsi 100 de ama tori să vină să te legene.
La asemenea listă poate vei avea și de unde să alegi.

| BiuL a răspuns:

Nu ai rude? Bunici, unchi, matusi, veri? Sunt sigura ca s-ar bucura tare daca i-ai vizita, mai ales cei mai batrani.
Daca nu rude, atunci ceva prieten trebuie sa ai. Nu pleaca toata lumea de acasa, majoritatea prietenilor mei vor fi aici si vom iesi in oras, Gaseste si tu o fata un baiat, iesiti la un vin fiert, mancati bomboane de pom si va fi mai ok. Acasa singura, te poti baga in pat cu dulciuri si bunatati, asculta colinde si sa te uiti la un film sau desen de craciun.

| LTAA a răspuns:

La parinti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi e Craciun, nu toti pleaca de acasa.Craciunul e o sarbatoare in familie, deci poti gasi multi amici din lista de messenger sau facebook cu care sa stai de vorba pana la ore mai tarzii.De asemeni ptoi intra chiar pe TPU, o multime de persoane au si asteapta un raspuns de la tine, le poti fi de ajutor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce vreau de la sezonul asta, este sa ninga destul ca sa fac un om de zapada cat de mare pot. Nu-i ceva extraordinar, dar nu traiesc in Siberia sau Alaska ca sa ma pot juca oricand. Nu ma intereseaza nimic altceva, conceptul Craciunului abia il accept. Asta's eu.
Craciunul nu inseamna neaparat cele mai speciale zile petrecute alaturi de familie, conteaza ca spiritul tau sa ramana vesel, sa te simti bine, savureaza linistea, beculetele, mirosul bradului. Bea ceva, te va ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te ceva, asculta muzica, vb pe skype cu prietenii sau la telefon, te poti uita la TV sau poti sa dormi si sa te visezi frumoswinking

| unpustiobisnuit a răspuns:

Te duci Si tu la vreun pub care da petrecere de craciun

| Marylol a răspuns:

Me too si eu raman singura de revelion si cred ca sfatul cel mai bun este intra pe facebook

| anonim_4396 a răspuns (pentru Marylol):

Dependenta de Facebook(OMFG)

| Marylol a răspuns (pentru anonim_4396):

Am zis-o si eu asa normal ca ascultatul de muzica e pe primul loc

| cosminX a răspuns:

Te filmezi goala, incerci sa faci de mancare filmandu-te. Iti poti crea si un vlog laughing)

| FGirl a răspuns:

Uita-te la un film. Joaca-te minecraft. Cieste o carte. Du-te la cumparaturi. Orice iti face placere.

| Simioana_Ionut_1990 a răspuns:

Pai ai putea sa ma chemi pa mine sau sa vi u pa la mine sa sau sa chemi prieteni sa faceti un mic party asa ca de craciun