| EvangelineDS a întrebat:

ce sa fac? adica in seara asta stau toata seara singura acasa? mi-e urat si frica sa stau singura la ce cartier am eusad

10 răspunsuri:
| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna

Daca ai vreo vecina cu care te intelegi poti s`o chemi la tine sa doarma sau sate duci la ea ori dormi la o prietena, sa nu visati urat va puteti uita la un film de comedie big grin. Nu trebuie sa te sperii, nu te mananca nimeni, sau inainte sa adormi asculta niste muzica citeste o carte frumoasa dormi cu o veioaza aprinsa
Bafta!

| Rockart a răspuns:

Bună! Încuie bine uşile,ferestrele, aşează-te confortabil în pat, uită-te la Vocea României şi ronţăie ceva.Nu-ţi face griji, n-ai ce să păţeşti. Ţine telefonul aproape să suni la 112 în caz de ceva, deşi nu cred... stai liniştită!
O seară frumoasă îţi doresc!

| Owakey a răspuns:

Bună!

Unde stai? Dacă vrei vin eu la tine.

Baftă!

| EvangelineDS explică (pentru Owakey):

E vreo sansa sa stai in hunedoaralaughing

| angelo200 a răspuns:

Cheamati o prietena la tine si dormi cu ea daca iti este frica singura

| MCRgurl a răspuns:

Daca te-ai uitat la multe filme de groaza ca mine si nu poti dormi nici cu lumina aprinsa cand esti singur ia-ti o carte si citeste-o toata dar mai intai uita-te la tv ori stai toata noaptea la tv, ori la pc ori in carte dar daca nu stai treaza asculta muzica citeste rontaie floricele in timp ce te uiti la un film nu de groaza si adormi cu mana in popcorn laughing

| NoNaMe2000 a răspuns:

Pai fi atenta... iti aprinzi luminile... televizorul te inchizi bine in caasa si te gandesti la ceva frumos (iubitul tau, animale, etc) dar inchidete bine in casa uita-te la o comedie si pe urma daca vrei culca-te cu tv deschis

| georgiana999 a răspuns:

Eu cand stau singura ascult muzica ma calmeaza fa si tu acest lucruwinking

| TpUrOsE a răspuns:

Ai pute sa iti chemi o prietena sa stea si sa doarma la tine sau o rude depinde de preferinta ta.

| junkistul a răspuns:

Fa un cui in cazul tau o tigara niste cafea si uitate la filme horror gen paranormal activity filmu ala ii asa de plictisitor ca o sa adormi chiar daca ai baut cafea

Întrebări recente