| Sfinnx a întrebat:

Cred ca toata lumea are o poveste urata. o intamplare care vrea sa si-o stearga din cap.
Daca da. vreau sa imi povestiti si mie povestea vietii voastre, prin ce ati trecut. [Nu intreb asta doar sa ma aflu in ttreaba, ci pur si simplu vreau sa stiu prin ce au trecut altii]

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Am abandonat scoala prin clasa a 9, vroiam sa plec la Bucuresti sa muncesc,fix pix,mi-a tras clapa cel mai bun tovaras,ma abandonat, ce pot spune,acum gandesc altfel,insa nu imi pare rau, am invatat o lectie, de as putea sa schimb trecutul nu as facea-o, sau poate as incerca doar sa ma influentez in gandire, dar nimic mai mult.
Unele invataturi ale vieti trebuie sa le inveti doar pe propria piele.

| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
Am facut multe tampeni la viata mea.
Pa, pa!

| nowar a răspuns:

Nu stiu exact ce sa povestesc thinking bine am gasit : la 4 ani am spart cuibul unor randunici care veneau in fiecare an pe casa, nu am facut-o intentionat eram mica ( sti tu cum sunt copiii mici cand m-au provocat unii mai mari.....chiar de atunci am constientizat ce am facut si nici acum nu pot sa imi sterg chestia asta din cap straight face