| anonim_4396 a întrebat:

Cred ca toti dintre noi am avut perioade mai grele si mai naspa in care ne-am simtit singuri si tristi, fara nici un chef de nimic. Dar am trecut cu bine peste acele momente. Atunci cand ne este greu trebuie sa ne amintim de momentele in care zambeam si eram fericiti, momente frumoase...
Voi ce faceti ca sa scapati de starile astea mai naspa?

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu incerc sa scap de starile respective. Le las sa se consume de la sinehappy
Pentru ca mai apoi sa apreciez lumina soarelui e nevoie de un intuneric denshappy

| inna_1376 a răspuns:

Eu una cand ma simt singura si trista ma gandesc, ca poate maine va rasarii soarele si pe strada mea.Alta zi, alte lucruri importante de descoperit.