| alinafrumusika a întrebat:

Cred ca urmatoarea intrebare este cam stupida.Dar totusi o sa o pun. Sunt in clasa a 7 a si vreau sa va intreb ceva. Cum o sa intru la liceu de exemplu :
Liceul Mihail Sebastian din Braila are media 7, 23 dar la profilul la care ma duc eu e media 7, 02. Intrebarea fiind cu ce medie se intra unde vreau eu? Cu 7, 02 sau 7, 23?

5 răspunsuri:
| alinafrumusika explică:

Multumesc mult :* oricum nu cred ca ma duc la acesta are media prea mica dar acolo se duc colegele.

| alinafrumusika explică:

Hey 2 raspunsuri diferite? Care e cel corect? laughing

| Blalala a răspuns:

7,23 big grin

| LoveAdinutz a răspuns:

Eu stiu ca la orice liceu mediile se schimba anual, ceea ce inseamna ca la anul se poate intra chiar si cu 8, cel mai bine este se te stradui sa ai o medie mare...parerea mea.

| alinafrumusika explică (pentru LoveAdinutz):

Stiu.Multumesc. Invat.Joi dau teza la romana.