| daniela281 a întrebat:

Ce inseamna "iubirea"? ( dupa parerea voastra)

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Dragostea este cea mai puternica forta pe care o poseda lumea. Dumnezeu este dragoste.

5 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Cel mai frumos si mai placut sentiment pe care il poti avea in viata asta fara de care nu cred ca se poate trai si sta la baza tuturor relatiilor de duratahappy

| hummmer a răspuns:

Iubirea în ghilimele cum ai pus tu, e atunci cănd după ce ai rămas fără bani te lasă. Iubirea fără ghilimele e altşeva.

| alexciuc a răspuns:

Atractia intre 2 oameni laughing

| t3leG a răspuns:

Spune-mi cati ani ai ca sa stiu cu ce sa te iau.winking

| daniela281 explică (pentru t3leG):

"sa ma iei"? Vrei sa spui ca ai un raspuns atat de filozofic incat te temi ca nu voi intelege? Te provoc sa vad cu ce " ma iei"...