| ewen a întrebat:

Daca toti bebelusii sunt frumosi, de ce sunt atat de multi oameni urati?

Răspuns Câştigător
| mariaw a răspuns:

Asimetria fetei, discordanta intre distantele dintre componentele fetei si de cele mai multe ori asociem uratenia oamenilor grasi.nu cred ca trebuie sa-ti reamintesc ca sufletul face diferenta(prostii pentru majoritatea dintre noioh go on)

13 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Intr-adevar nu toti bebelusii sunt frumosi, insa orice mama isi iubeste copilul, spunand totodata ca este si cel mai frumos copil si altul ca el nu e, cand ajung mari, numai pe d-zeu il poti intreba de ce sunt unii urati.

| User a răspuns:

Bebelusii sunt frumosi? De ce? Mie toti mi se par la fel: mici, cu capu' mare, plangaciosi, enervanti...

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Nu e vorba de uratenie, se schimba trasaturile, se dezvolta.Fiecare om e frumos in felul lui.Eu una ador bebelusii:XPa, Pa!

| hamsterx a răspuns:

Pentru ca se transforma pe percurs.sunt convinsa ca nici tu nu mai semeni cu bebelusul acela mic si bucalat care erai. oricum, asa cum se zice. orice om e frumos in felul lui, este important sa-l descoperihappy

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu stii ca bebelusii frumosi se fac urati cand sunt mari?
d-aialaughing)

| dyddyyyx18 a răspuns:

Se uratesc in timp...

| Viuvi a răspuns:

Cine a zis ca toti bebelusii sunt frumosi? laughing
Si depinde ce crezi tu ca inseamna urat!
Asta depinde de gustul fiecarei persoane!
Ceea ce tu vezi un om urat poate altul il vede superb!
Sincer mi se pare o intrebare putin ciudata, dar oricum sper ca te-am facut sa intelegi ceva! happy

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ceva frumos tot au.si e numai al LOR, poate sunt urati in exterior dar sunt multi mult mai frumosi in interior fata de altii ...care raman cu exteriorul care se DUCE'' incet incet}. multi poate au avut accindente, traume fizice sunt multe lucruri care iti distrug fizicul niciodata nu STII.

| metonst54 a răspuns:

Bebelusii nu sunt frumosi.

| cucalic a răspuns:

Toti bebelusii ssunt frumosii.de ce sunte-ti uraciosi cu copilasi? voi cum ati fost?

| teonamaria a răspuns:

E ciudata intrebarea...toti copii mici sunt frumosi si dragalasi dar cu cat cresc vor arata ca parinti lor si atunci se cam schimba situatia.laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un om nu este urat daca stii sa cauti frumuseta.nu cauta numai la partea de afara a paharului. uitate si inauntru lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea bebelusilor vine din puritatea si inocenta lor.Rautatea schimonoseste.De aceea sunt atat de multi oameni urati.Pentru ca sunt rai.