| mIsTeR a întrebat:

Credeti ca 2 varsatori sar intelege bine? ar forma un cuplu? mersi

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Oricine - poate sa formeze cuplu - daca este dorinta. Varsatorii sunt cam aerieni, dar vor fi preocupati de aceleasi lucruri si in general vor fi buni prieteni.
Parerea unor specialisti in horoscoape... daca crezi in asa ceva, este ca sunt foarte compatibili
http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/varsator/varsator.php

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

DA. ar fi un cuplu reusit.

cami
| cami a răspuns:

DA. ar fi un cuplu reusit.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pai, dupa toate aparentele, formati voi 2 un cuplu, casatoriti-va si revino dupa 20 de ani si ne spui si noua!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! Deoarece sunt un cupluu foarte frumos si reusiti