| 20girl a întrebat:

Credeti ca am facut o greseala daca de exemplu i-am zis prietenului sa astepte pana iau permisul ca sa facem dragoste? Si parca tot despre asta ajungem sa vorbim. De fapt nu sunt asa de convinsa ca vreau sa fac, dar cand sunt cu el chiar imi doresc, iar cand sunt cu prietenele nu mai imi doresc... e ceva problema? happy, dar dupa aia nu vreau sa regret. Nu avem niciunul experienta.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Dacă nu eşti sigură şi nici nu aveţi nici unul experienţă mai bine mai aşteptaţi. Nu vă grăbeşte nimeni. Aşteptaţi până o să vină momentul respectiv vă veţi dori asta.

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mulţumesc!

| cretzufinish a răspuns:

Dar de ce? Ca sa faceti prima data in masina? laughing
Nu stiu ce sa-ti zic, e alegerea ta, discutati si poate ajungeti la un consens, permisul nu mi se pare motiv din partea ta.

Răspuns utilizator avertizat
| ralukutzy a răspuns:

Cel mai bine e sa astepti pana esti tu pregatita ca s-ar putea sa-ti para rau mai tarziu. E normal sa-ti doresti atunci cand esti cu el sa faci dragoste pentru ca e persoana care o iubesti.Si nu e vorba de experienta, nimeni nu s-a nascut invatat.Gandeste-te bine!