| dorinta233 a întrebat:

Credeti ca am picat de prost daca am iesit cu o fata in oras si a trebuit sa puna si ea bani pentru consumatie? eu eram pregatit cu bani pentru parc (pentru ca vorba a fost sa mergem acolo si sa mai vorbim, dar ea s-ar razgandit si a vrut la o cafenea). eu i-am platit drumul.

3 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Nu n-ai picat de prost. Poate doar dacă-i o materialistă cu iq mai mic ca numărul pe care-l poartă la pantofi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nicaieri nu scrie ca baiatul trebuie sa plateasca! Da, intr-adevar, cica asa e frumos chatterbox, dar nu trebuie sa te simti aiurea.
A fost o schimbare de planuri si nu ai fost pregatit. Daca tipa te place, nu va tine cont de un lucru atat de minor, stai linistit.

| DTNA a răspuns:

Hmm cred ca a inteles. incearca sa nu se mai repete. greseli se mai intampla. gasesti tu cum sa te revansezi. succes