| maria91r a întrebat:

Credeti ca are ceva daca ma duc la scoala cu suvita albastra?tonguetonguetongue

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca ai profi ca dirigu` meu..mai bine nulaughing.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Si eu aveam suvite rosi si varfuri negre cand m-am dus intr'a 9-a si nu o commentat nimeni nimic...nu cred ca au ei treaba...mai sunt si unii profesori care se leaga da nu trebuie sa ii bagi in seama... tu trebuie sa te simti bine happy

| Georgiana2905 a răspuns:

Daca inveti nu are nimic dar daca mergi la scoala ca sa fi prezenata cam are. Ce vor zice profesorii? Nici nu invata dar totusi vine la scoala plina de fite sau etc. Din pctul meu de vedere, atata timp cat inveti nimeni nu se v-a lua de tine pentru felul putin rebel in care arati. Oricum sa nu exageram. o suvita nu face nimic.

| emima a răspuns:

Poi nu cred ca are ceva dar depinde de scoala unde esti si de profesori daca ai un director/directoare care nu permite asa ceva ar trebui sa nu faci asa ceva
multa bafta

| BlueDreams a răspuns:

Daca o profa de biologie si o administratora ca a mea gandeste-te deja cum ti-ar sta fara par in cap.

| Haydee a răspuns:

Eh, nu. ce treaba au profii cu suvita ta?
O colega de-a mea are suvite rosii si nimeni nu are treaba cu eawinking

| SweethearT a răspuns:

Nu o sa iti zica nimic.de fapt,da depinde de profi.eu am parul saten inchis, si mi-am facut in partea de jos a parului blond deschis, iar profii nu or comentat.Numai profesoara de romana m-a intrebat in gluma ca "nu am avut ce face vara astalaughing?". Deci serios, no problema, in plus e alegerea ta nu a lor daca vrei sa iti bagi suvite sau nusmugDaca parintii nu or comentat, ei dc s-o faca?

| Bianca_4346 a răspuns:

Daca ai o directoare ca a mea... poti sa te omori de pe acum. daca nu vei suporta toate ''laudele''din partea eilaughingsi vei fi si tunsa imediatlaughing

| jedi_8834 a răspuns:

Normal ca nu, du-te linistitahappy

Răspuns utilizator avertizat
| I'm just me a răspuns:

Daca nu ai prfesori care nu suporta chestile atea merge. de exemplu eu am un profesor care nu suporta sa vada baetii cu parul lungbig grin

| rebelutza4u a răspuns:

Nu si eu am p prietena care o avuat anul trecut o suvita mov si nu o zis nimeni nimic, acu depinde de scoala unde esti si de profesori. big grin

| kitty10 a răspuns:

Depinde ce varsta ai... daca esti la liceu sau inca in scoala gimnaziala.Important este si daca ai tai te lasa, sau daca la scoala ai o reputatie sa nu ti-o terfelesti din cauza unei suvite. Apoi profesorii te vorbesc de rau. dar depinde si ce fel de profesori ai. Te-as sfatui sa ti-o faci la 18 ani sau sunt niste spray-uri pentru par... orice culoare vrei.Il aplici pe par cum vrei tu iar daca te saturi la prima spalare se duce.Bafta!

| Ianaaable a răspuns:

Depinde ce fel de profesori ai. dar avand in vedere tinuta, frezele si culoarea parului tinerilor din ziua de azi nu cred ca are ceva:-J

| maya23_6465 a răspuns:

De ce nu, am avut cateva colege care au facut acest lucru si nu le-a criticat nimeni dincontra tuturor li s-a parut ca mai invioreaza atmosfera, dar acum depinde si de parerile profesorilor sici e problema, dar daca ai niste profesori intelegatori e binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te faci tricolora? macar sa dai impresia de patriotism si respect pentru drapelul national? iti pui si un brau tricolor si cu timpul te inscrii si la PRM. e un drum, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nimic laughing eu am mers la scoala cu suvita roz, Eventual vei fii mustrata dar fa ca mine, scoatele limba pe la spate laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profii mei mar omora daca mas duce cu sufitza ALBASTRA si asa a iesit scandal mare ca mam duc cu o suvita mov si nici macar nu se prea vedea ca era in spate da na la ce profi am eutonguetonguetonguetonguetonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si yoo am avut suvita albastra o vreme buna ...si n-a comentat nici un profesor...

| doddie a răspuns:

Si ce? Nu se rupe universu daca mergi cu vuvita albastra la scoala!