| funkydiva a întrebat:

Credeti ca ati iubit in adolescenta?

12 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da love struck Eu si acum sunt adolescenta si pot sp ca iubesc cu adevarathappy

Anna
| Anna a răspuns:

Am iubit un baiat dar nu mi-a impartasit "iubirea", insa anii au trecut si roata s-a intors, si nu oricum, rau de totbig grin.Probabil a fost mai mult pasiune, mai tarziu am invatat ce inseamna sa iubesti cu adevarat.

| psiholoaga a răspuns:

Da. Diferit de cum iubesc acum, dar asta nu face mai putin veridic ce am simtit.

mlm
| mlm a răspuns:

Da dar este sub o alta forma, nu este ca si acum, in acest moment flacara dragostei o simti mult mai mult, dar bineinteles asta depinde de la caz la caz.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Da!
Nu voi uita niciodata acel baiat, prima mea iubire, primul sarut...plimbarile sub clar de luna, prima imbratisare, prima floare primita, primul dans...
Waw, cate amintiri mi-a trezit intrebarea asta...

| Krina a răspuns:

Da, dar era o iubire nebuna, irationala, bazata mai mult pe aspectul fizic.
Iubirea adevarata presupune mult mai mult.

| Cryss a răspuns:

Da, am iubit si iubesc, inca ma consider adolescenta big grin.

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Sunt adolescentabig grin...am iubit si iubesc...numai ca nu am curaj sa i-o spuncrying
dar... iubeschappy
:X:X:X:X:X

| amberjuly a răspuns:

Da. Am iubit si a fost o iubire profunda, pura... absolut neconditionata. Din pacate atunci nu stiam ca doua persoane nu trebuie ca prin iubirea lor sa devina una...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar iubire adolescentina o sa treaca repede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar nu cred ca era iubire adevarata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt adolescenta si poat spune ca yubesc in adevaratu sens al cuvantului.si cel mai mult ma bucuru ca acest sentimeny imi este impartasit.