| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca Avast Antivirus ( Home Edition ) este un antivirus bun? Pe acesta il am instalat, insa uneori calculatorul meu se comporta ciudat in sensul ca merge greu... Oricum sunt mai multumita de el decat de NOD32 care nu imi folosea la nimic... Care antivirus credeti ca este mai bun decat Avast?

Răspuns Câştigător
| droomather a răspuns:

AVG site:
www.free.avg.com

1 răspuns:
| cretzufinish a răspuns:

Da si eu tot Avast am, e bun insa merge greu, fiecare pagina de internet se incarca greu uneori si e chiar enervant uneori. Mai e si Avira la fel de bun. Eu am pastrat Avast de 1 an.winking