| Eduard619 a întrebat:

Credeti ca baietii in general sunt atrasi de fete doar pentru a-i satisface sexual sau mai exista si cei care cauta o relatie serioasa?

6 răspunsuri:
| Kanpeki a răspuns:

Mai exista si baieti seriosi.

| T0T a răspuns:

Logic că există și cei care caută și o relație serioasă, nu am ajuns așa grav încât să fim atât de mult comprabili cu niște animale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cei care vor doar o aventură, normal că vor căuta doar satisfacere din punct de vedere sexual.
iar cei care vor o relație serioasă, iubire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista baieti si baieti, cum sunt fete si fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau o relatie serioasa, poate o sa am parte de asa ceva peste un an, la facultate.

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Sunt in aceiasi categorie ca si tinewinking