| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca bella thorne (Sisi sau CeCe ) din Shake it up (Totul pentru dans) va fi urmatoarea miley cyrus? de ce? De cine va palce mai mult de zendaya (rocky) sau bella (CeCe sau Sisi)?

26 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Bella Thorne danseaza in sila, daca te uiti la Zendaya e o diferenta de la cer la pamant. Oricum, nu cred ca noile seriale sunt ca cele mai vechi, cum erau Hannah Montana, Magicienii din Waverly Place ( care e terminat in SUA) sau Jonas Brothers! O zi buna ai pupici!

| Etelca a răspuns:

Mie,personal,imi place mai mult de rocky.mi se pare mai frumoasa!

| crissmay a răspuns:

Cel mai mult imi place de CeCe.Dar nu cred ca va deveni o miley cyrus.happy

| Brigi_5231 a răspuns:

Mie imi place Sisi... dar nu cred ca va deveni Miley Cyrus de acum
Hannah Montana poate...
Miley "s-o dat pe rapa". adica nu mai ii asa cum s.ar putea sa devina Sisi
Fundita?happy

| Melissssa a răspuns:

Nu cred.

| PuffyCrissty a răspuns (pentru Melissssa):

Ce nu crezi? Ca nu v. a deveni o Miley Cyrus, sau ce?

| BellaAndreea a răspuns:

Deci, im primul rand : "Bella Thorne danseaza in sila"? Sila? Sila? Ai cap? Ai creier? Ce Dumnezeu? Cand o sa stiti voi, toti astia care o criticati pe Bella sa dansati si sa cantati, mai vorbim, clar? Sa nu aud "Bella Thorne danseaza nu stiu cum..." etc. Sa va tineti gura, clar? Aveti o minte de gaina!

| Th3GoDFaTh3r a răspuns:

E beton sisi, e mult mai frumoasa decat rochy sau alti din shake it up

| Demetriavic a răspuns:

Eu cred ca cece se citeste sisi e cea mai frumoasa dar totusi nu are cum sa fie urmatoarea miley cryus pentru ca ele doua danseaza iar miley canta LOL...astept funsita aia de la tine

| jakkskfivivikej a răspuns:

Mie sincer sa fiu imi plac amandoua dar mai mult de CeCe pentru. ca e mai frumoasa. Zendaya arata mai matura intr-adevar dar CeCe mai frumoasa si danseaza amandoua la fel de binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie, sincer, nu imi place de sisi prea mult, ci mai mult de rocky, e o dansatoare mai buna :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I like bella thorne is sweet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce drecu normal ca bella thorne e mmmmaaaiii SWET swet swet swet decat rocky cum naiba o cheama si nu va fi miley cirus niciodata pentru ca miley e proasta de pute

| Sebasteano a răspuns:

Mie unu imi place de amandoua la fel.
Amandoua sunt frumoase foc.

| BombonikaMov a răspuns:

Mie, sincer, imi place mai mult de Bella deoarece stilul ei este foarte frumos si imi place foarte mult. Sincera sa fiu, eu nu cred ca va ajunge Miley Cyrus pentru ca nu are nici o asemanare cu ea, plus ca Bella nu canta, iar aceasta intrebare mi se pare proasteasca fiindca Miley nu ar putea fii inlocuita niciodata deoarece Bella si Miley au talente diferite si muzica lui Miley este speciala. Cu placere! Pupici! happy.

| inna_8632 a răspuns:

Mie imi place mai mult zendaya.

| nibiscuite a răspuns:

Ce prostie zice si asta: "Sisi danzeasa din SILA!" SILA?! SILA?! EI MASA E O "SILA"! Ce are si ala nu e adevarat! HEI PUSTIUL IS TREBUIE OCHELARI! Daca ar fi ele doua din Romania si ar vedea ce scriu unii idioti ca ala ar fi foarte suparate si poate chiar rocky ar comenta la tine ma! auzi?! deci du-te si dormi un pic da?

| nibiscuite a răspuns:

Tampitul cu sila de la Bella thorne ca minte chiorul ala...

| Westiee a răspuns:

Heh. (CeCe Jhones) Bella Thorne mai are de crescut. E nascuta in 1997 deci are 13-14 iar (Rocky) Zendaya e nascuta in 1996 deci are 14-15. Amandoua sunt frumoase dar Bella are niste in poze in care arata chiar nasol. Ma refer pe google images => Bella Thorne. Si problema e ca Miley Cirus de acum a trecut de acel stadiu cu Hannah Montana. Nu mai e acea fetita alintata. toti cantaretii/vedetele ajung la stadiu de maturizare completa adica varsta de 18. Pe cand unii se dezvolta mai greu. Ca sa-ti dau un raspuns mai concret. Ambele sunt frumoase dupa cum arata in Shake It Up. Dar alte imagini cu ele lasa de dorit. Cat si editarea si calitatea sunt proaste intrunele. in acest tv show arata foarte bine!

| cosmina_1692 a răspuns:

Nu am inteles nick

| Xonyya a răspuns:

Mie imi place de CeCe (ca personalitate), dar mai imi place stilul lui Rocky.

| andreimt2 a răspuns:

Mie imi place fff mult bella thorne e suuuper frumoasa si stie sa se miste

| Inas a răspuns:

Eu cred ca amandoua sunt la fel de frumoase, si da cred ca Bella Thorne ar putea fi urmatoarea Miley Cyrus pentu ca mi se pare ca seamana un pic.

| TaniaElena99 a răspuns:

CECE e mai draguta decat rocky dar nu cerd ca va deveni ca miley cyurs sau cine stie

| PuffyCrissty a răspuns:

Mie imi place foarte mult de Bella Thorne deoarece este creativa, este o dansatoare minunata si are mult, mult stil! Asta este adresa mea de email: Rocky_star45@yahoo.com! Conectatima! (Sa stiti ca o prietena mea facut adresa!)...
Si nu cred ca va fi o Miley Cyrus!

| sweetangel52 a răspuns:

Mie imi place mai mult BELLA THORNE pentru ca are o vestimentatie super si danseaza super frumos dar si zendaya danseaza frumoas dar cel mai mult imi place stilu lui bella