| Mytzyy95 a întrebat:

Credeti ca cineva in zodia leu ar putea fi cu cineva in zodia pesti? happy

Răspuns Câştigător
| Aleqa a răspuns:

Eu una sunt pestihappy
Dar faza cu contabilitateastraight face.
U nu trebuie sa fii cu candva care iti zice acolo,asa obligat/atongue
Deci, trebuie sa fii doar cu cine iubesti cu adevarat.
Pot spune, ca eu una ma inteleg cam prost cu Leubig grin
Dar na...acum depinde cum e la voi sau la altcinevahappy

3 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Leu si Pesti. Foc si Apa. Nici sa nu te gândesti!

Leul este stralucitor, înfocat si dominator. Pestii sunt mistici si cam prea visatori. Diferentele dintre voi sunt mult prea mari. Tu esti semn de Foc, Pestele este semn de Apa, doua elemente care se anuleaza unul pe celalalt. Pestele este sentimental (chiar siropos!), emotional si foarte romantic. Nu prea îsi arata sentimentele, pentru el comunicarea se poate face în multe feluri, dar nu la nivelul vorbelor. Este foarte dependent si are nevoie de grija, dragoste si atentie zilnica si mai este adesea si foarte sensibil : cum ai spus o chestie, cum sare Pestele în sus ca-i despre el! Iar cu stilul tau deschis, asta s-ar putea sa va creeze probleme.

Caracterul tau activ, felul în care tu privesti distractiile, nu se potrivesc deloc cu personalitatea Pestelui. Nativul acesta prefera viata în locuri închise, în casa, în timp ce tie-ti place sa te plimbi, sa iesi în oras. În plus, ca tot veni vorba de iesit în oras, Pestele nu numai ca este cheltuitor, dar nici nu se prea sinchiseste de bani. Asa ca s-ar putea sa ai o gramada de surprize neplacute din partea sa.

| Catherine a răspuns:

Dahappy

| bianca19995 a răspuns:

Da! Astea cu compatibilitatiile sunt niste facaturi.Trebuie sa fi cu cine iti doresti su cu persoana pe care simti ca o iubesti cu adevarat.