| anonim_4396 a întrebat:

Care zodia credeti ca esti mai speciala si se intelege mai bine cu partenera? Zodia Pesti sau Balanta?
Fundita daca imi spuneti si de ce. :X

Răspuns Câştigător
| nobody_4657 a răspuns:

Eu cred ca fetele din pesti sunt cele mai sensibile si mai intelegatoare. eu sunt in zodia pesti si sunt in stare sa ascult si 10 ore daca stiu ca respectiva persoana are nevoie sa'si descarce sufletul si are nevoie de un sfat. totusi, noi, cele din pesti suntem cel mai usor de ranit, dezamagit, dar si de adus repede pe un nor plutitor si sa vedem lumea prin ochelari roz.winking

5 răspunsuri:
| n3bunatica a răspuns:

Speciale sunt toate zodiile in felul lor.eu sunt balanta si pot sa spun ca sunt foarte rabdatoare si calma(specific zodiei) si ma inteleg foarte bine cu partenerul(el fiind sagetator).am multa rabdare si eu ma consider speciala in felul meu, nu neaparat datorita zodiei ci felului meu de a fi.fiecare e special in felul lui

| Darkeye a răspuns:

Eu sunt in zodia taur si sunt in stare sa ascult si 24 de ore daca stiu ca respectiva persoana are nevoie sa'si descarce sufletul si are nevoie de un sfat.Si nu sunt de acord cu nobody ca si eu sunt o fire timida, usor de ranit si chiar si usor de adus pe un nor plutitor, intelegatoare si sensibila cateodata. Deci chestia cu zodiile nu prea conteste, pur si simplu daca esti pesti te poti intelege cu o partenera balanta, dar depinde si cum o tratezi, sau cum te trateaza ea. poti avea mai bine zis o partenera indiferent de zodie depinde doar sa incepeti sa va cunoasteti sa aveti in comun lucruri (nu neaparat multe )so stii cat mai bine ca sai afli comportamentu ca uh so tratezi bine si sa ai incredere in ea iar ea in tine sa stii cum sa reactionezi dakai timida sa-i spui ceva sa se simta bine cu tine sai transmiti incredere. Sper ca am zis ceva sa te ajute

| danacatalina a răspuns:

Pai depinde si partenera ce zodie este,de ex pestii nu se inteleg cu taurii, varsatorii si fecioarele, iar balanta cu leii...

| lolly a răspuns:

Zodile sunt niste prostii. nu ajuta la nimic nu te mai lasa infuentata de vorbele altora.