| littlesunshine02 a întrebat:

Credeti ca daca am picioarele urate nu este bine sa port fuste? imi plac si vreau sa port la scoala dar cei de la scoala sigur vor rade de mine.

Răspuns Câştigător
| DarkShaodw1 a răspuns:

Urate in ce sens? Pentru ca eu sunt de parere ca le-ai putea avea asa cum iti plac! De exemplu, daca ai celulita, se gasesc o gramada de remedii pe piata+ mult sport. Daca ai par pe picioare, epileaza-te! si nu, daca iti placi sa porti fuste, poarta! Nu cred ca arata asa rau incat sa nu poti sa porti fuste! Ia unele care te avantajeaza! Iar daca o sa rada colegii, nu-i baga in seama, fii increzatoarewinking
Fa ce-ti place! NU-i lasa pe altii sa te impiedice!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si ce daca rad lasa-i impace ca si de respectivii o sa rada lumea la randul lor.

| onlyketoops a răspuns:

Daca vrei sa maschezi ceva poarta fusta cu dres de culoarea pielii si ti se vad super frumos picioarele

| carabinierr a răspuns:

Ti-a zis cineva ca ai picioare urate de esti asa complexata? rolling on the floor))

| Aly_5644 a răspuns:

Esti emo? Traiesteti viata fa ce iti place asta e nimeni nu e perfect. Plus de asta o fusta arata mai multa sensibilitate, feminitate. Si eu am unele defecte la fel da da asta nu ma impiedica sa ezit deci fa-o poarta fusta!