| Alexandra123479196 a întrebat:

Eu plac un baiat de 13 ani, de la mine din scoala. Vorbesc cu el prin mesaje, el mi-a scris primul acum 2 luni si ma face sa rad, imi zice tot, se comporta foarte frumos, la scoala se uita la mine si uneori rade, prietenii lui se uita la mine ciudat si rad. Ce credeti ma place? Vreau raspunsuri sincere si concrete

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, te place.

| danutzu96 a răspuns:

Aveti 13 ani...

| Veninul a răspuns:

Cel mai probabil colegii lui stiu ca el te place si fac asta doar pentru a umple cu ceva viata lor
fi mandra nu multi reusesc sa fie centrul atentiei in viata altuia BRAVO
in legatura cu baiatul vorbeste fata in fata cand ai ocazia de preferat intr-un mediu mai restrans.Dar nu te deschide in fata lui (nu ii spune tot)prietenii pot deveni dusmani oricand
cel mai probabil te place si vrea si el sa fie cu tine dar sunteti in pasul acela cand nu aveti nici unul curajul sa o spuneti
asa ca dai tare si spune-i