| cockie_green a întrebat:

Credeti ca ma place?
Adica rade mult cu mine
ma gadila /...si nu le face asta la toate fetele decat la cele care ii plac...
ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Nu poti fi sigura daca simte ceva special pentru tine doar daca stai putin de vorba cu el.
Cert e ca se simte bine in compania ta.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

E sigur ca ii placi. Acum intrebarea e alta de fapt : Ce vrea de la tine? Ai grija sa nu suferi. Poate pur si simplu ii place sa fie cu tine si sa se distreze si atat. Poate vei pune multe sentimente la mijloc si vei fi ranita.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Te-o fi placand! Daca te gadila... e clar!

| SEAL a răspuns:

Ca te place

| zumk1 a răspuns:

Tocmai ti.ai raspuns la intrebareee...Nici un baiat nu gadila o fata din placerea de o face

| LilysdaS a răspuns:

"si nu le face asta la toate fetele decat la cele care ii plac..." LOL.