| meriiAmber a întrebat:

Credeţi că dacă aş amesteca un nuanţator blond(deschis) şi unul roşcat(aprins) mi-ar ieşi un portocaliu,cărămiziu?*fără să-mi decolorez părul,culoarea lui este un blond destul de închis, mai bine spus şaten.* heeeelp me!
Am nevoie de păreri.

1 răspuns:
| Si_Atat_Bubu_1999 a răspuns:

Eu cred ca o sa iti iasa un caramiziu dar depinde de nuanta nuantatorului cat de deschi sau cat de inchis este happy Si ca sa nu iti decolorezi parul trebuie sa stii ce marca a nuantatorului sa folosestii... Incearca si vezi daca iti place. fa-ti doar o singura suvita astepta se se usuce si apoi spalo apoi usuco din nou cu feonul si vezi daca este culoare care te-ai dorio. Funda? big grin