| inna a întrebat:

Credeti ca e adevarata faza ca fetele cuminti prefera baietii rai? Eu una da, m-am convins

Răspuns Câştigător
| GiovannyGrandiossu a răspuns:

Sunt tare curios ce inseamna pentru fetele pana in 18-20 de ani ce inseamna "baiat rau". Cumva un posesor de BMW 316 din 94 care mai combina cate un telefon/laptop, se da smardoi printre tovarasii din cartier, chiar daca se bate cu foamea in casa? Vreau detalii.

24 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este adevarat desi fetele ar spune uneori ca nu se va intampla asa ceva niciodata. Depinde de la caz la caz. De obicei baietii rai au multe lucruri care atrag o fata. Au incredere in ei, stiu sa se ingrijeasca, nu le pasa de vorbele ceilalti si stiu sa se distreze. Ideea e ca pe langa asta multi trateaza femeile ca pe gunoaie. Aici unele fete mai timide si care pun la suflet vor renunta si vor spune ca nu merita. Fetele care sunt mai indraznete nu vor lasa asta sa le stea in cale. Sunt si baieti care au acele calitati dar stiu sa respecte femeile. Acestia sunt baietii ideali doriti de orice femeie.

| Hmmmm a răspuns:

Este adevarat insa exista si exceptii.
multe fete nu vor ceva serios si d asta aleg baietii rai, care nici ei la randul lor nu vor nimic stabil, serios si d durata, insa in mom in care o fata va dori o relatie stabila mereu va cauta un baiat cuminte pentru asta.
si oricum si baietii rai cauta fete cuminti, sensibile si feminine.
nu ai sa vezi niciodata un baiat rau p strada cu o fata mai "rea"decat ellaughing))

| HBK a răspuns:

Din pacate, asta e cruda realitate in care suntem obligati sa ne ducem veacu'.

| Victoria a răspuns:

Foarte adevarat. Polii opusi se atrag.

| Adya20 a răspuns:

Este foarte adevarat din pacatehappy

| Kandy a răspuns:

Daaa laughing
de acord cu tine love struck
good girl wants bad boyhee hee

| octavianpas a răspuns:

E ceva nou pentru ele si vor experiente noi.

| VladyCristian a răspuns:

Eu nu cred tongue

| VladyCristian a răspuns:

Si fetele rele prefera baietii cuminti? Sau tot rai? laughing

| ÅñdRa a răspuns:

Da...si eu m-am convinslaughing)

| GiovannyGrandiossu a răspuns:

M-am prins, as bate o duzina jumate din baietii astia rai. Asa e, la fete le place de ei, asta pentru ca sunt fraiere. Bat rrrau bat 5 ca ei! Dau cu brandu de s-a terminat

| hubbelllllll a răspuns:

Pai si eu m am convins big grin ca de plus cu minus se atrag :Xse completeaza unu pe altu tongue

| imortal a răspuns:

In puii mei trebuie sa ma fac si eu badboy, unde sunt fetele care cautau baieti la casa lor, decenti, cumsecade...acum orice scursura are masina (platita de tacsu) are cate 3-4 in limba dupa el. sa vina sfarsitu lumii mai repede ca ma saturai rolling on the floor

| bnj a răspuns:

@strivesc: traumele copilariei? le-ai razbunat?

| pms a răspuns:

Hmm... eu zic ca da, dar exista si exeptii. Spunea cineva mai sus ca polii opusi se atrag. Ei bine, eu si prietenul meu ne intelegem ft bine, chiar daca semanam la foarte multe chestii big grin. DEci, DEPINDE

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Nu in toate cazurile:-p

| Marcki a răspuns:

Si eu asa cred...happy

| bobo_2128 a răspuns:

Intotdeauna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap... este estehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@foo21okur
'Baiatu' rau' e ala care la prima invectiva isi suna 'brigada' ca el nu e in stare sa dea un pumn. Aia 'cu spate', dar daca il prinzi in clinci tremura din toate incheieturile, genul care se simte smecher doar cu samanta la coltu' gurii in compania 'brigazii' lui. Astia-s 'smecheri.'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu este asa neaparat, sunt destule exceptiiwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa:X
si eu m-am convins :X
de ex eu sunt o fata buna si imi place de un baiat rau ca sa zic asalaughing
polii opusi se atrag :X ma rog.in mare partetongue
Funditabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa zicem ca da, dar pana la urma ori devine si ea rea, ori se cuminteste tipul laughing.

| irina1998 a răspuns:

Pentru mine cu siguranta da am o sora care e model si directorul e un afacerist de... femei iar ei ii placebig grin