| GabitzZA165 a întrebat:

Credeti ca e bine sa am 1, 70 inaltime si 58kg la 12 ani?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Este o greutate normală pentru înălțimea ta, ai doar 12 ani și este bine să mănânci cât de sănătos se poate, să faci și puțină mișcare, nu este necesar să slăbești.

8 răspunsuri:
| SimiiiSimona a răspuns:

Destul de bine.

| mariaxmaria a răspuns:

Heii :3,
E destul de bine happy

| JayMeatSucks a răspuns:

Esti aproape cat mine, si eu sunt baiat si am 16 ani. Cum naiba ai facut sa cresti asa? laughing

| GabitzZA165 explică (pentru JayMeatSucks):

Soarta...Tata are peste 1, 90 iar mama abia daca are 1, 67.Eu cred ca se trage si din parinti.

| anamariacornea123ana a răspuns:

1,70 la 12 ani? Si eu am 12 ani si am 1, 60 dar eu joc Baschet fac mult sport

| GabitzZA165 explică (pentru anamariacornea123ana):

Da ...eu nu practic niciun sport, nici macar nu am incercat.

| anamariacornea123ana a răspuns (pentru GabitzZA165):

Nu e nimic

| MariaMra123 a răspuns:

Nu este nimic rau in a te dezvolta mai devreme.Greutatea pe care o ai tu s-ar putea sa fie invidiata de alte fete de varsta ta. Mult noroc! big hug :*