| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e pacaleala avand in vedere ca telefonul in magazine costa 1600 de lei? http://www.okazii.ro/......a120704081

3 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Eu zic ca e teapa avand in vedere ca contul este facut de 2 zile si de la cei care a primit calificative au conturile facut in aceeasi zi cu el. Eu zic sa nu risti mai bine aduni niste bani in plus si il cumperi de la un vanzator serios cu +200 calificative pozitive

Răspuns utilizator avertizat
| Rebbeccca a răspuns:

Depinde, daca e un om serios nu. Daca e vreun copil, sau adolescent. ar trebui mai intai sa il vezi si apoi sa il comanzi! Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin