| SecretKiss a întrebat:

Credeti ca exista baieti sensibil, romantici si pasatori? Eu nu cred. Fara suparare baieti, dar voi stiti doar sa priviti "posteriorul" si sanii unei fete? Ce altceva va mai place voua la o fata? Descrieti-mi fata ideala.

7 răspunsuri:
| Adda_5780 a răspuns:

Eu zic ca exista astfel de baieti, pentru ca asa sunt toti prietenii mei xD. poate doar nu ai nimerit tu baiatul potrivit. adevaru este ca se gasesc foaarte putini baieti sensibili, care sa nu ia totul superficial. dar exista. si nu inceta sa crezi in asta :s. si fii sigura ca o sa gasesti pe cineva pe care il meriti si mai important, care te merita. pana la casatorie oricum, n`ar trebui sa iti pese asa de mult de baietii care trec prin viata tabatting eyelashes.

| Gripa a răspuns:

Cum pu'la mea poti generaliza in halul asta? Daca un barbat ar spune ca toate femeile sunt cur've, automat ai spune ca este un misogin.Nu-i baga pe toti in aceeasi oala doar pentru ca baietii cu care tu ai fost abia aduna, toti la un loc, un iq format din 2 cifre, prima fiind 1.Nimeni nu spune ca infatisarea nu conteaza, dar ai fi uimita de cati aleg cu minte si nu cu pu'la.Conteaza enorm,cel putin in cazul meu,cum gandeste fatuca,ce gandeste, cum isi exprima acele ganduri, cum actioneaza si multe altele pe care mi-e lene sa ti le mai insir p'aici.Ridica-ti standardele, incearca sa lovesti cat mai sus, incearca sa vezi dincolo de patratelele de pe abdomen, de bicepsi si masina pe care o conduce tipul.Vei fi placut surprinsa.

| Altair92 a răspuns:

Da eu personal cred ca exista si astfel de baieti, dar sunt extrem de raritongue. Nu as putea sa spun ca ma incadrez in aceasta categorie, dar incerc sa ma apropiihappy In primul rand nu doar corpul conteaza la o fata...ci eu cred ca educatia, conceptiile ei despre lume si viata, caracterul ei, frumusetea ei interioara si exterioara. Degeaba gasesti una care are corpul frumos, daca are in cap numai fite, sau nu stie altceva decat de distractie, cluburi, sau de bani. Eu unul personal prefer fetele echilibrate, si din punct de vedere fizic, dar si din punct de vedere moral, cu care poti sa legi o prietenie, cu care poti sa ai o discutie, o dezbatere, etc. Bine nu pot sa zic ca nu conteaza si corpul...dar sa nu ne rezumam doar la acest lucrutongue

| Catalina20 a răspuns:

Hey,cu siguranta exista...se pare ca esti foarte pornita la razboi impotriva baietiilor.Doar pentru ca tu nu ai intanlit un asemenea baiat,asta nu inseamna ca nu exista(fiecare om are in el simtul uman,simtul dragostei, simtul tactillaughingasa ca nu mai fi trista, furioasa pe un asemenea motiv banal.vei vedea ca v-a aparea in viata ta la un moment dat un baiat care va avea toate aceste calitati(atunci nu vei mai judeca la general)si vei observa ca gresesti enorm din cauza gandirii pe care o ai.generalizezi si nu este bine, dar pana la contrariu iti spun eu ca existawinking

| YoYoHina a răspuns:

Eu stiu unul:X Nu-i pasa de astept. Mereu e dragut cu lumea doar ca e prea obsedat de catzelul lui.si asta e foarte iritantsad

| BaMBuS_3310 a răspuns:

Nu chiar toti suntem asa.de exemplu pe mine ma atrag fetele brunete cu ochii mari si sclipitori:X.dar bineinteles ca ma atrag si formele.
Dar pe voi fetele? in afara de muschi si sa fie sprtiv? ce alt ceva?

| Alxx_5178 a răspuns:

Eustraight face pentru ca am fost crescut de mama, si chiar uras chestia asta! incerc sa o ascund sa nu se observe latura sensibila sunt si milos.ori cum nu-i sta bine unui baiat asa happy doar romantic si pasional.