| Lauraaxx a întrebat:

Pentru fete: Descrieti baiatul ideal pentru voi.
Pentru baieti: Descrieti fata ideala pentru voi >:.
Dau funda cui imi descrie cel mai frumos; o3.

Răspuns Câştigător
| MyObsession a răspuns:

Băiatul ideal.
Trebuie să fie amuzant fiindcă nu vreau să mor cu unu' care m-ar plictisi toată viaţa,să fie vesel mereu,o fire jucăuşă,cel mai important să fie fidel,să nu se dea mare ''gangsta''
Deştept,nu trebuie să fie vai ce frumuseţe doar să aibă calităţile.
Nu trebuie cum zic piţipoancele''cu pachete de muşchi,cool, fioros'' să fie un băiat simplu, afectuos.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Să îl ducă cât de cât capul,să avem multe lucruri în comun, să fie o persoană calmă, caldă cu care poţi discuta orice şi să fie la locul lui.Aspectul fizic nu mă interesează.

| AncutzaDragutza97 a răspuns:

As vrea sa fie blond cu ochi caprui, dragut, sa fie dragoste la prima vedere. as vrea sa avem mai multe lucruri in comun, iar toate lucrurile romantice sa fie intamplatoare, adica primul sarut sa fie din cauza unuia care il impinge si na atingem buzele din greseala,sa fie romantic, afectuos, sa crd k toata loomea e a mea, sa pot urla in gura mare k il iubesc si el la fel, sa poata muri pentru mine,sa fie istet, sa-i mearga mintea la rece, sa ma apere de toti dobitocii care ma invidiaza, sa se bata pentru mine, desi nu l-as lasa eu, sa nu vrea k toti ceilalti doar sa se laude k are iubita sau sa incerce sa ma convinga sa facem sex(nu as face-o decat dupa majorat). as vrea sa fie in primul rand cel mai bun prieten al meu, sa ii pot impartasi totul si el al fel, sa nu ma insele(la asa baiat, nu crd k m-ar insela), sa-mi faca cadouri dragute si simple fara vreo ocazie speciala, intr-un cuv, sa fie perfect(adica nici prea perfect, ceva asa, nemaipomanit, de care sa mai ndragostesc de cum il vad)of, vis zadarnic...nu mai exista baieiti asa

| PandaEcrazy a răspuns:

Pai,baiatul meu ideal ar avea parul ca pana corbului,ochiica un smarald sau ca un izvor de cristal,corpul bun de imbratisat,aspectul vesel,buzele carnoase(sti la ce ma refer),privirea calda si rea in acelasi timp, sa fie si dur si grijuliu, iar cu mine sa se poarte de parca as fi o parte din viata lui love struck te pup papa!

| OanaSimpluu a răspuns:

Cand o sa-l gasesc am sa-ti spun cum e laughing.