| loryiii a întrebat:

Daca tot vad atatea intrebari de genul " fetelor cum v-ar place sa arate un baiat"? sau "baieti? voua va plac fetele cu fund mare sau mic?... Na ca acum pun si eu una care suna cam asa: Baieti, ce fete va atrag mai mult? Alea gen 1, 50 super slabe? sau inalte gen 1, 70 slabe(ma rog normale). Adica intr-un cuvant descrieti fata ideala, atat fizic cat si moral... Fetelor daca va tenteaza puteti raspunde si voi :*

Răspuns Câştigător
| NuMaContrazice a răspuns:

Mie spre deosebire de altii imi plac fetele normale, nici inalte nici pitice, de 1, 60-1, 65, sa fie potrivite, adica sa nu fie niste slabanoage cu niste picioare ca scobitorile, sa arate cat de cat bine si sa fie prietenoase, intelegtoare, inteligente si un pic timide :d.
Nu prea am avut cum sa-ti raspund intr-un singur cuvant.
P.S. Nu imi plac fetele care se machiaza (exceptii-la ocazii speciale), imi plac cele naturalewinking.

4 răspunsuri:
| AlexT94 a răspuns:

Subscriu la ceea ce a spus IAmRIghtHere laughing

| neutrino a răspuns:

Scuze pentru acest raspuns, dar ai afirmat si apoi confirmat prin intrebarea ta ca prostia este molipsitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| loryiii explică:

Ok Neutrino. Dar arata-mi si mie unde anume am afirmat ca ar fi o prostie? Da poate pentru unii, dar eu o consider mai mult curiozitate excesivalaughing. Vreau doar sa aud parerea altor baieti. Unde anume vezi prostie in asta? O poti considera o "cercetare" in legatura cu gusturile baietilor sau ale fetelor ma roglaughing.Nu am pus o intrebare gen :salut am 11 ani si mi-am bagat pixu in ***! pot sa raman gravida? E uite asta e prostielaughing