| DeathLord93 a întrebat:

Credeti ca exista fete care sa poata face fata fortei unui baiat fizic vorbind? ca mereu aud chesti de genu " Niciodata o fata nu o sa faca fata unui baiat cand vine vorba de bataie "

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Rar, dar da.
Eram la liceu,fumam linistit pe catedra, deodata intra o ruibista(nu stiu daca am scris bine)
O animaloaica cat mine, muschii pe ea tot, il ia pe unu slab de guler il ridica in sus
Mie mi-a scapat tigarea din gura cand am vazut asta, si ma bufnit rasulaughing
De obicei fetele care fac sporturi extreme care implica forta sunt bazate.
Gen ruibi(nu stiu cm se scrie corect.)
Au forta in maini, stiu sa placheze, etc.
Dar oricum un barbat e mult mai calit ca o femeie de cele mai multe ori.

| Azµre a răspuns:

Daca iti da una in ****... o sa ciripesti ca o pasarica...

| DeathLord93 explică (pentru Azµre):

Acolo mai bine mi ar face un masaj cu gura decat sa ma loveasca fratewinking

| Azµre a răspuns (pentru DeathLord93):

Ehh si cu tine :->

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da..adica imi povestea cineva de opfata care i-a rupt mana unui baiat.l-a batut rau.da aia avea dita mai muschii si abdomenu.

| CristianPreda a răspuns:

Da stiu cateva fete mai "ca baietii".

| pisycootszataa a răspuns:

Si o fata poate bate un baiat waiting
este posibilwinking

| OanaBeautiful a răspuns:

Poate,daca baiatul e mai slabut.

| nuutzuu a răspuns:

S-au intamplat multe cazuri in care o fata a rapus un baiat... happy Dar de obicei forta fetelor nu se compara cu a baietilor.