| anonym000000 a întrebat:

am si eu o problema sad voi fetele cum va place sa fie un baiat? bataus? ei bine eu am o problema..cand vine vorba de bataie, ma ia tremuratul nu stiu nu sunt obisnuit sa ma iau la bataie, sau sa ma bat si nu sunt genul sa sar la bataie..credeti ca e anormal ca sunt mai linistit, si ma las batut de tot, nu sar la bataie? sad

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Bagate la lupte am avut si eu o problema de genu asta dar acum daca e sa ma iau la bataie cu cineva nu mai simt nici o emotie din potriva sunt entuziasmat ca pot incerca diferite miscarilaughing

| lilith666 a răspuns:

Cat timp najungi la spital ca tea batut unu e superwinking nu pe bune esti scump :d

| TheAndra95 a răspuns:

Sigur ca nu laughing Sti cum se spune "Un comportament deviant poate duce la un comportament delicvent." E foarte bine sa sari la bataie daca vrei sa ii iei aprarea unei fete, dar doar atat. Cele care se lasa impresionate de violenta nu valoreaza nimic. Fi tu insuti! big grin

| Adina09 a răspuns:

Nu bataus, dar nici sa te lasi batut.