| danielacs a întrebat:

Credeti ca exista prieteni adevarati? Eu nu cred ca exista! Voi ce parere aveti? Vi s-a intamplat si voua sa aveti incredere deplina in cineva si sa va dezamageasca?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Incredere deplina?thinking Nu chiarhee hee
Dar am avut incredere si am fost dezamagita.Si de atunci nu prea mai am incredere nici in oameni care ii cunosc de mult timp.Precautiebig grin

| babygyrl a răspuns:

Mi s-a intamplat sa am incredere in cineva si sa ma dezamageasca. Exista prieteni adevarati dar e greu sa ii gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu credeam ca am o prietena adevarata dar m-am inselat numai cand o ajutam la ceva ma baga in seama si se purta frumos apoi mai rar si totusi zice ca eu sunt prietena ei cea mai buna