| emaalexandra97 a întrebat:

Credeti ca exista sa aveti puteri supra naturale si cum sa aflati daca aveti? daca stiti va rog sa-mi spuneti prin mesaj. dau fundita pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| blabla5532 a răspuns:

Exista doar daca vrei tu sa existe. eu cred ca doar credinta in aceste lucruri exista

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Exista.In desene animatewinking

| kidboo a răspuns:

Puteri supra-naturale? nu chiar... dar in desertul sahara sunt niste negri blonzi cu ochii albastri care traverseaza desertul dormind mai pe scurt ei mediteaza...am vazut documentarul pe discovery nu stiu sigurstraight face. funditasmug