| Karoline005 a întrebat:

Cine credeti ca trebuie sa faca primul pas?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Teoretic baiatul dar mai sunt si cazuri in care fata e mai tupeista

| FollowTheLight a răspuns:

Baietii laughing Dar daca e un baiat timid, fa o exceptie pentru el laughing.

| SimonaCristina a răspuns:

De obicei baiatul, dar daca e cuminte si timid poti incerca tu sa fiti mai apropiati.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
De obicei,baiatul trebuie sa faca primul pas,dar si in ziua de azi se mai gasesc baieti mai cuminti si timizi, care asteapta ca fetele sa faca primul pas. Asa ca, daca iti place de un baiat, nu fii rusinoasa.
Pa, pa!

| Johnd94 a răspuns:

Cel care doreste. Daca iti place de el/ea, atunci poti face tu primul pas. Normal, baiatul e cel care trebuie sa faca primul pas, insa in ziua de azi, nu se mai pastreaza traditia, asa ca, oricare este binevenit sa faca primul pas!