| mada_6524 a întrebat:

Credeti ca fiecare dintre noi avem o jumatate?

Răspuns Câştigător
| Gabriela_4726 a răspuns:

Da,eu una cred ca acolo undeva exista un suflet pereche, chiar daca inca nu si-a facut aparitia.Acel cineva ne astepta si vegheaza asupra noastra, poate e chiar langa noi si ni se intampla sa nu vedem asta din cauza ca uneori ni se mai pune un val pe ochi.Dar cred cu staruinta ca pe fiecare ne asteapta jumatatea acolo undeva, iar atunci cand soseste...ar fi bine sa n-o lasam sa plece.

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Daca cautam da, avem ceva pus deoparte, numai ca uneori mai dai si gres...nu si in cazul meuwinking

| Kylexy a răspuns:

Si eu trec printr-o dilema asemanatoare, nu stiu sa iti raspund la intrebarea asta! Dar in principiu exista o vorba care spune "norocul tau nu til ia nimeni"

| n3bunatica a răspuns:

Da.

| cuteandfunny a răspuns:

Eu vreau sa cred ca da happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

pentru a forma un intreg este nevoie de asa ceva, si ascetii au pe dumnezeu, nimeni nu e singur