| alinutza4a a întrebat:

Credeti ca daca fac jogging in fiecare dimineata vreo jumatate de ora slabesc? si manac multe fructe si legume dar fara sa mai fac aerobic, abdomene.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| katala a răspuns:

Vei slabi, dar pentru tonifierea muschilor si o dezvoltare armonioasa a corpului nu e suficient; trebuie si ceva gimnastica (aerobic, abdomene, cum zici tu). Hai ca se poate dupa jogging si putina gimnastica!

3 răspunsuri:
| zizi000 a răspuns:

Cel mai probabil te mentii, dar sa o tii tot asa ca e binehappy

| codrina_8326 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

| Loolyy a răspuns:

Normal ca dabig grinsi eu fac acelasi lucru ca si tine.Bafta in continuare:*:*