| cristianorudi7 a întrebat:

Credeti ca imi va merge fifa 13 full cu aceste componente:

procesor - AMD Athlon II X2 240
placa video - Nvidia GeForce EN9500 GT de 512 MB
memorie RAM - 1 GB
sistem de operare - windows 7

4 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Nu! Cred ca ai qore 2 duo, ceea ce e bine pentru procesor, dar ai rami putini! Plus ca win 7 pe 32 biti ( pe asta il ai in mod sigur) "papa " ceva rami, peste 600. Mai adauga 3 gb rami, si o sa iti mearga, dar nu cu setarile jocului la maxim!

| cristianorudi7 explică (pentru sagetator):

Am win 7 x64 bit si cu siguranta daca jocul o sa imi mearga, toate setarile o sa fie la low...

| heddy10 a răspuns:

Cam la limita, dar asa cum a zis sagetator, mai baga niste ramiwinking

| StefanMoisa a răspuns:

Iti mai trebuie rami! Altfel...nu prea ai sanse.