| biiianca98 a întrebat:

Credeti ca i-ar placea dirgintei sa ii luam cadou de craciun o rama cu o poza cu fiecare si ea in mijloc toti imbracati de craciun? Va rog dati-mi idei de cadouri! Funda+Vot!

6 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Cred ca e un gest frumos de apreciere, de respect, de stima sigur va aprecia!

| BuFurnica a răspuns:

Cel mai perfect ar fi sa ii luati un set de stilou cu pix sau doar stilou, dar frumos, asa... peste 50 ron si o agenda pentru 2012, se va bucura enorm si e un cadou elegant, practic si foarte apreciat. Diriginta noastra ne-a dat de inteles ca ar vrea un stilou, si in plus, ce profesor nu are nevoie de asa ceva?

| TrollFace1234 a răspuns:

Ce zici de un parfum! oricum iti apreciez alegerea thumbs up! mult noroc

| Dumis a răspuns:

Puneti toata clasa bani si luati ceva mai scump.Ca de exemplu o bratara de aur sau asa ceva

| diana88_5279 a răspuns:

Eu v-asi recomanda sa ii luati un parfum sau niste bratarele si cercelusi, aranjamente florale, sa puneti de la mana la mana si sa ii luati un laptom jmecher.Cum doresti tu! Mult noroc si Craciun fericit!

| biiianca98 explică:

Multumesc @Livian, dar parful i-am luat anul trecut.