| vikis a întrebat:

Credeti ca in urmatoarele luni va veni sfarsitul lumii datorita incidentelor din Japonia cu centralele nucleare? Cel mai bun raspuns primeste FUNDA si VOT.

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Nu, nu cred ca va veni in urmatoarele luni si oricum nu poate veni datorita unor incidente la centralele nucleare din Japonia.

13 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai bun raspuns este ca ...NU vine! Vreau sa traiesc!

| mgtow a răspuns:

Noi nu avem treaba cu Japonia si nu ai de ce sa te temi totul va fi bine.

| Andarock a răspuns:

Nu cred.Nu cred deoarece e ceva normal.
A spus un batran la Tv ca ceva ciudat se intampla in Sistemul Nostru Solar (planetele se realineaza ) si acesta este motivul cutremurelor asa de mari (de la cutremurul din Japonia de 9 s-a facut acel Tsunami ).

Deci nu are rost sa te sperii de Sfarsitul Lumii. Tine minte:
''Numai Dumnezeu stie ce se va intampla, oamenii nu pot ghici viitorul''.

Sper ca ai inteles happyxX

| Elena1234456 a răspuns:

Momentan situatia este sub control.Nu cred astfel de baliverne.

| MaeRi a răspuns:

Nu,nu iti fa griji sfarsitul luimii niciodata nu va veni cand va prezice cineva, ci e va veni atuncea cand trebuie sa vina.In Japonia incendiu a izbucnit la centrala nucleară Onagawa, din prefectura Miyagi, în urma cutremurului devastator ce s-a produs vineri în Japonia. Deşi nu sunt scurgeri radioactive, a fost declarată stare de alertă nucleară. Totul s-a produs de la cutremure si tsunami, doar din cauza ca a explodat centrul nuclear din Japonia asta nu isneamna ca va veni sfarsitu lumii, acest incident este intamplat doar pe teritoriu Japoniei.

| crytical a răspuns:

Ce mai conteaza oricine are sfarsitul lui avem doar o singura viata, decat sa punem intrebari mai bine traim la MAXIM.parerea mea Traiti.va viata

| 30stm a răspuns:

Nu...dar din pacate pentru japonezi va fi o perioada foarte grea

| Myhay_1171 a răspuns:

Nu cred
viata de cand a inceput nu a incetat niciodata sa existe si va dainui mereu

| Mykidutza a răspuns:

Nu cred ca va veni sfarsitul lumii.dar asta nu inseamna ca nu poate fii si la noi cutremure. cred ca in curand va fi si in tara noastra ceva de genu:cutremur,., concluzie-nu vine sfarsitul lumii.doar dezastre create de natura, ssau de dumnezeu

| Stef_3025 a răspuns:

Nu cred ca va veni, nu asa curand... Insa daca va veni mai repede, va fi din cauza indiferentei oamenilor fata de mediul incojurator, poluarea exagerat de mare si nu numai. Nota- nu sunt ecologist, insa i-mi pasa

| GeorgeX81 a răspuns:

NUMAI DUMNEZEU STIE! Dar e posibil sa vina oricand, nu cand prezice cineva...In Japonia se intampla asta,deoarece este o zona in care se petrec multe lucruri,gen:cutremure,eruptii vulcanice, tsunami, tornade.etc.RASPUNSUL MEU FINAL ESTE CA NU CRED!

| Joint_4006 a răspuns:

Poti sa stai linistit, Sfarsitu lumii nu va veni nici peste cateva luni nici in 2012 nici in 2050, va veni peste mii de ani,cand soarele nu va mai arde.
O sa fie catastrofe naturale, in cel mai rau caz, dar nu sfarsitul lumii.stai chill

| livefast a răspuns:

Evident ca NUhappy daca era asa de grav se spunea la toate canalele posibile...