| MissBlack a întrebat:

Buna credeti ca inaltimea conteaza intr-o relatie? Comentati dc conteaza sau de ce nu conteza. Fundita

Răspuns Câştigător
| ElenaMaria a răspuns:

Daca exista sentimente nu iti face griji de inaltime. Daca il vrei cu adevarat nu baga in seama gurile rele si barfete.Nu conteaza inaltimea si conteaza sufletul lui. Daca te iei dupa inaltime poate il pierzi si o sa gasesti greu poate ce ai gasit il el.

Bafta:*!

6 răspunsuri:
| x4z5 a răspuns:

Atata timp cat iubesti acea persoana nu conteaza inaltimea:X
Si eu am 1, 70 si prietena mea 1. 53...

| mahoney a răspuns:

Mie imi plac fetele mai inalte sau la fel de inalte ca si mine.
Dar e valabila doar pentru atractia fizica de la inceput, dragostea si atasamentul vin pe parcus si in nici un caz nu tin de intaltime.

| DoarUnCopil a răspuns:

Eu sunt de parere ca inaltimea conteaza... de exemplu eu fiind fata nu as putea sa fiu cu unul mai scund decat mine...sa zicem ca sunt cu cineva care e aproape la fel de inalt ca mine dar mai mic nu prea cred. Mi se pare un pic aiurea sa te apleci ca sa il saruti sau ca in filme sa se urce pe un scaun rolling on the floor

| DoarUnCopil a răspuns:

@mariaioana pentru tine laughing

| alexbhasiatat a răspuns:

O femeie prefera un barbat mai inalt cu circa 10 cm.

| stronzzo a răspuns:

Da conteaza, ex eu ca sunt baiat am 1, 84, nu prea sunt fascinat de fete mici adica cand vad o fata de marimea mea o vad ca pe o caprioaralaughingsi ma aduce la erori, incerc sa ma dau la ea si sa imi las iubyta caut ceva mai bun adica ceva care e potrivit, eu cred ca fetele inalte sunt foarte sexy, iar la fete le plac baetii inalti de ce? pentru ca se simt fara griji, nu zic ca fetele mici nu sunt dragute dar pot fi inselate ori cand sper ca am fost de ajutor la intrebarea tahappy o zi dragutzza ca tinehappypa