| puffika a întrebat:

Credeti ca intr-o pritenie incap trei persoane?
Eu sincer NU!

Răspuns Câştigător
| yyyyy a răspuns:

Am crezut si ink cred.eu ma impac cel mai bine cu doua fete. adica suntem trei prietene foarte bune dar azi am auzit ca m'au barfit intre ele. deci nu stiu ce sa spu n. ink mai cred dar. si de pe logik mea nu normal pentru ca daca sunt trei prietene atunci una o barfeste pe celalalta si tot asa

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Intr-o prietenie incap oricat de multe persoane. Intr-o relatie de iubire nu incap mai mult de 2 persoane.

| Miina a răspuns:

Buna.
Nici eu nu prea cred, dar pentru. prietenii adevarati trebuie sa acceptambatting eyelashes.
Bye.

| Coconut a răspuns:

Eu una cred ca exista un singur prieten adevarat, un singur prieten la care sa ii spui totul. In momentul in care oscilezi intr-o prietenie de 3 persoane, uneori apare si gelozia, barfa, excluderea, etc. Crede-ma, mi s-a intamplat.:*happy

| dumitruanca17 a răspuns:

De ce nu:S?
adica daca va intelegeti de minune toti trei prietenia asta va merge de minune si eu sunt prietena cu 2 fete cu care ma inteleg superrb cu aman2 >big grinbig grin

| DeEeA_2049 a răspuns:

Depinde daca incap 3 suflete intr-o persoana...

| gabyzzzzta a răspuns:

Nu deloc intr-o prietenie incap doar 2!

| Dianaa_7231 a răspuns:

Depinde.poata ca da.