| Aℓida a întrebat:

Este adevarat ca justin bieber e un batran de 51 de ani? ce credeti despre asta? eu cred ca e ilogica aceasta stire...

33 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Si eu sunt popastraight face
De ce sunteti atat de creduli?

Justin exista, cu tot cu vocea lui de copilas de 10 ani, un adevarat gunoi al muzicii, dar totusi existastraight face

| TeoPT a răspuns:

Mersi pentru stupid, "fanelor""laughing Cum imi permit sa imi bat joc de un asemenea artist?

| Cσσкiє a răspuns:

Este o parodie a celor de la postul respectiv, nu e adevărat.
ƒiиεттч

| FreakyFred a răspuns:

NU e adevarat! e falsa stirea. eu nu-l suport pe biberon, dar stirea e fake, de ce sa nu recunosc.

| Anileda a răspuns:

E o farsa!
Exista, traieste printre noi, undeva in lume prin Canada sau nu stiu unde.
Dar traieste!

| Aℓida explică:

rolling on the floor...thx pentru pareri...

| Viviannnnnna a răspuns:

Eu nu mai stiu ce sa cred.adica:pai arata si poze cu el cand era mai mic, iar acum zice lumea ca e mos.intr-adevar am vazut pe youtube un spectacol in care i se desprinsese masca. oricum:mie nu mi-a placut de la inceput de cum arata fizic.atat am de zis.

| Loryoficial a răspuns:

Eu stiu doar ca este un mare ratat care a aparut peste noapte si a invadat lumea! JOS CU EL!

| 인스피릿 a răspuns:

Cum sa fie adevarat? De cand a aparut video-ul ala, toate fanele lui au innebunit? Sincer, cata minte trebui sa ai pentru a crede asa ceva? Well anyway, au destula minte incat sa asculte JB, deci cred ca au destula minte incat sa creada asa ceva.
Parca s-a lamurit situatia de ceva timp. Totul e un mare FAKE.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu cred ca da pentru ca am gasit un site despre vedete si l-am vazut acolo...groaznic,nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu e adevarat si acum ce o sa se mai scoata ca este travestit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu cred asa ceva ori cu nu-mi place de el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu asa am auzit...de asta am vrut sa vad si parerea voastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie, justin biber exista. Eu cred ca a fos o inventie a celor de pe postul care au difuzat stirea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu inteleg daca voi sunteti oameni?!?! Muzica este ca sa te simti bine sa te distrezi indiferend de cine cant si ce canta. Daca nu iti place muzica lui nu trebuie acum sa faci ca un nebun. Lumea asta sa transformat in niste barfitori fara bun simt daca nu iti place lasa-l in pace ascultati manelele, rock, pop ce vrei tu. Ce credeti ca voi cantati mai bine de cat el ca sunteti lady gaga, hai sa va vad el macar a muncit ca sa ajunga unde este in schimb noua romanilor ne e lene sa facem ceva. Hai sa va vad muzica nu se face in 2 zile mie mi-a luat 4 ani ani de studiu in muzica si dans. Asa ca va rog terminati nu e nici ratat nici cum mai spneti voi, omul trebuie sa munceasca, nu a aparut nici peste noapte daca are talent bravo lui il felici dar nu trebuie sa urasti pe cineva doar pentru ca a ajuns departe tot timpul la cursuri si la antrenamente eu spun ca 10% noroc, 25%talent si 65%munca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu este! oamenii istia is dusi cu capu frate! cum sa crezi asa ceva! ce inculti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat dar e un mare ratat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat! uita-te la videoclipul asta la sfarsit: http://www.youtube.com/watch?v=auANHoHvt70 o sa vezi ca atunci cand da mosul din gura se incurca;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin biber are 51

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel cred eu nu cred ceea ce spun alti oameni
nu cred nicio IOT di ce s a scris in presa este o tampenie ma rog fiecare crede ce vrea nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai esti nebuna? o prietena de-amea a reusit sa mearga la un concert de-al lui si tu imi spui mie ca e un bosorog de 51 de ani? crede-ma ca toata chestia asta e inventata de paparati! daca ar fi fost un mos de 51 de ani cum naiba ar fi ajuns in top 10 p-e locul 1?! astfel declarat ca avand cea mai frumoasa voce din lume! nu trebuie sa crezi in toate barfele! mai gandeste-te si tu logic ca de aia ai cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa cred dar m-a dezamagit si pe mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clarr ca si bieber este chiar un pusti de 16 ani pentru ca nu ar butea un batran sa aiba o asa voce maiales asa de subtire deci toti care cititi asta ar trebui sa va dati seama f f f f f usor ca ii doar un pusti de 16 ani... cei care au inventat asta au deschis doar un punct de barfa...si la videoclipul " one time " cum sa stie un mos sa se joace jocuri din alea? folositiva creierul eu am doar 11 ani si mi-am dat seama f usorrlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dal in colo de travestit, are o voce de copil de 5 ani strans de **** laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevărat. voi sunteți geloși pe Justin bieber ce voi cantati mai bine decat el.cine va credeti? va spun eu ca voi sunteti gelosi savva vad pe voi cantand mai bine. dc spun uni ca e fraier ca nu canta bine dar ce voi cantati mai bine de cat el si o gaita canta mai bine decat voi.stiti vorba aceaea critica prostul pe destept. ce credeti ca va fura Bieber iubitele fetele voi nici nu stiti sa cantati si criticati pe altul. voi nu stiti ce sarac a fost Bieber voi astia fuduli vorbiti de altul. daca nu va place ascultati altceva dar nu criticati voi crezandu-va mare filozofi si cantareti. DACA NU VA PLACE NU MAI ASK MUSICA LUI! CLAR?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acest copil de 16 ani exista este printre noi vorbesc serios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat

Răspuns utilizator avertizat
| edytza2000 a răspuns:

Eu am vazut pe youtube ca este adevarat ca justin bieber are 51 de ani intra pe youtube si scrie justin bieber 51 si dai click pe primul videoclip