| Alexutsa_6354 a întrebat:

Credeti ca ma place acest baiat sau nu? Deci e un baiat cu un an mai mare ca mine si e un pic cam rusinos.Mereu cand ma vede incepe sa rada, sa para cat mai glumet chiar daca uneori zice si prostii, daca ma asez langa el se de ma incolo si de multe ori ma chiar enerveaza. App cel care ma convinge ca e adv sau nuh primeste fundatongue

Răspuns Câştigător
| Bee123 a răspuns:

Eu cred ca te place dar nu stie cum sa comunice cu tine(inca) si poate nu vrea sa afle nimeni inca ce simte el pentru tine, de obicei asa fac tipiihappy
funda?puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| sysy_1065 a răspuns:

Pai pune-l la diferite inkercari, daca el iti zambeste cand e in preajma vrea sa fie cat mai in atentia ta inseamna ca te place acum daca e mai rusinos fa-l uh sa nu mai fie asa.i-ai nr de tell vb mai multe poate asa nu mai e rusinos, cunoasteti-va mai bine si dupa akeea o sa prinda tupeu :*fa-l uh cum vrei sa fie! sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Anonimul2011 a răspuns:

Normal ca te iubeste el se da in spectacol ca sa te faca sa te uiti la el si sa il bagi in seama asa fac si colegii mei din clasa cu alte fete si mai ales le enerveaza mai mult daca il iubesti intreaba-lwinking

| Alexutsa_6354 explică:

Mda eu al iubesck mult da faza e ca si prietenelor mele le place de el si mai e o chestie eu sunt de la tara el e de oras si vine aici doar in vacante