| MoonWolf a întrebat:

Credeti ca mai exista fete,, timide" in ziua de azi?

12 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Cu siguranta exista.

| RAY a răspuns:

Normal ca mai exista cum exista si baieti timizi

| Axys a răspuns (pentru RAY):

Da happy dar mai rar happy

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

E plina lumea de ele dar nu le vedem pentru ca stau ascunse in casa, asadar nici nu sunt de folos nimanui.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da! am o prietena care atunci cand vorbeste cu cineva, nu conteaza cine, se face toata rosie la fata laughing si vorbeste asa de incet. La inceput am crezut ca are ceva cu mine de aceea nu vorbeste cu mine, dar dupa ce ajungi s-a o cunosti e de treaba. Concluzie: poate nu sunt asa de multe, dar exista si fete "timide".

| deeeaqq a răspuns:

Daaaaa.

| Sociopat a răspuns:

Exista.
Totusi, exista mai multe fete care se cred timide.

| UnBroken2016 a răspuns:

DIn pacate, da. SI zic asta pentru ca e enervant ca s-a scoti cuvintele din gura cuiva cu clestele pentru ca e timid / a.

| doreal a răspuns:

Nu, nu mai exista *sarcasm, desigur*.

| KLiNK a răspuns:

Da. Sunt mai putine ca baietii. Asta e clar. Dar totusi exista. Eu sincer apreciez fetele de genul, prin simplul fapt ca nu se dau dupa aia cu BMW-ul si nu prea trag la bani.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Nu ca cred dar chiar sint sgura ca sunt fete timide

| Biencutza2001 a răspuns:

Fete timide gasesti la tot pasul, atata timp cat ai ochi s-a le vezi.Eu ma pot numi una dintre ele.O astfel de fata asteapta s-a fie bagata in seama de un baiat(indiferent cum ar arata sau cine ar fi, exceptand baietii lipsiti de principii si educatia parintilor). Doar s-a vorbesaca cu ea si s-a-i dea o ''atentie'' o extazieaza zile intregi.Problema este ca majoritatea baietilor prefera fetele mai tupeiste din simplul fapt ca acestea sunt mai usor de abordat si sunt mai atractive(sau asa imi pare mi-e).In concluzie, acestea exista si sunt la fel sau chiar mai prietenoase, dragute si interesante.