| M_2100 a întrebat:

Credeti ca merge faza cu : ASCUNDEREA PIERCING`ULUI?!hee hee
Vreau si eu sa imi fac in limba, insa parintii nu sunt de acord.Sunt foarte sigura de asta, din aceasta cauza nici numai intreb, deoarece daca ii vor intreba, se vor astepta dupa aceea la ceva din partea mea ce tine de PIERCE! Credeti ca voi putea sa il ascund?! Am precizat :IN LIMBA thinking

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

.Este alegerea ta.Văd că eşti convinsă să'ţi faci, nu înţeleg însă de ce? Vrei să ieşi în evidenţă cu ajutorul lui, sau mm.Eu una spun să te mai gândeşti un pic.
Şi dacă vei decide să'ţi faci, sper că vei merge la un salon ceva şi nu ţi'l vei face singurică.
Multă baftă.

| RoxXxiIi a răspuns:

Ieu am avut in buza laughing
Si l-am ascuns vreo juma de an laughing
Adica in primele zile.Mi s-a umflat buza in ultimu hallaughing
Si cand ma intreba mama ce am big grin I ziceam ca m-am lovit laughing
Ieu zic sa iti faci mai ales ca e in limba si nu o sa se vada big grin
Ieu am avut si in limba da l-am tinut 2 zile ca durea prea taresad
O sa ti se umfle limba si o sa trebuiasca sa bei cu paiu laughing
Si abia o sa vb thinking
Da merita love struck

| FunkySmile a răspuns:

Hi. Si eu am pierce in buza love struck, si la mine a fost aiurea pana am convinso pe mama, dar i-am aratat ca nu e nimica grav si am dat exemplu pe indiencele care au pierce in nas si sunt femei in toata firea si nu au patit nimic, si ca nici eu nu voi pati nimic numai ca diferenta dintre mine si ele este ca eu vreau in buza iar ele au in nas tongue.
Faza cu sa-l ascunzi, nu stiu ce sa zic, fiindca in prima saptamana nu vei putea manca decat preparate lichide deci o sa pari suspecta tongue. Eu zic sa te rogi de ei, fa-o pe fata aia buna, ia si tu o nota mare si zii ca vei mai lua astfel de note mari daca te lasawinking.
Incearcawinking.
Peace kiss

| Cristina_5283 a răspuns:

Sa imi spui si mie daca ti.ai dat si daca ai reusit sa il ascunzi.